hausmaus


Každý dom má svoju myš.
Každá myš má svoju skrýš.

ČO ROBÍME?

Tvoríme.  Miesta kde sa žije a to, čo ich napĺňa.

HAUSMAUS?

Je tým našim miestom. Kreatívnym a pestrým. S dvomi myšami Luc, ktoré ho budujú. Svojou prácou a sami sebou. Jedna zapálená architektúrou, druhá zručná od kosti. Takto nám to dáva zmysel. Jedno s druhým dokopy. Tvoriť pre Vás domovy, priestory čo poslúžia. Na bývanie, na prácu, na čo si len pomyslíte. Šité na mieru a do bodky.

MYŠ n.1 
LUC KUŠNÍR

Architektka. Od malička. Vymýšľa, navrhuje, pretvára. Neskrotná v ideách a predstavách – treba pohnúť kusom hory? Premyslenými návrhmi dáva zmysel priestoru aj cez chmáry na tvári, stolárov a stavmajstrov. A vždy nájde riešenie – netradičné, s radosťou. Všetko s jediným cieľom – zmeniť, zlepšiť, spojiť priestor s ľuďmi. V HAUSMAUS-e ťahá za tú racionálnejšiu niť, no so smiechom a od ruky – všetko jej tak nejako ide.

LucK_7

MYŠ n.2
LUC HÔ-CHÍ

S kladivom za objektívom. Neposedná, zvedavá, je jej plný dom. A tvorí… vyrába… krásne veci z ničoho. V jej rukách nepotrebnosti sa menia na dizajn. Taký náš. Pre Vás. Vždy ukáže ako na to, naučí. Každý vďaka nej, môže byť na chvíľu majstrom. S okom ako nikto iný, fotí veci hodné obdivu a aj tie ostatné, veci nedokonalé. Dokumentuje časti našich životov, všetko čo má rada, má to štyri nohy alebo čo chutí.

LucH_2

Do HAUSMAUS-u zablúdili a zostali:

Linda Novosadová – na všetko, čomu nerozumieme „bez teba ani do neba“