Navrhovať detské izby snáď ani nemôžeme považovať za povinnosť. Je to skôr práca pre radosť. Predstavovať si pri tom “a tu by som si… a tam by som…”… Až pri tom všetkom vznikne riešení viac než len jedno. A nie je to len o predstavách. Dávame vám tým na výber. Priestorovo aj finančne. Vždy ukážeme, ako sa dá z priestoru vyťažiť maximum. Ale aj to, ako udržať balans medzi nárokmi a peňaženkou.

Tentokrát boli možnosti až štyri.

Všetky spĺňali požiadavky klientov.

  • izba pre 12-ročného chlapca
  • s TV
  • s PC
  • úložnými priestormipre celú rodinu
  • posteľou (ako ináč :))
  • zelená, modrá

F:___PRACADetske izby_Lednarova3_pracovne2015_05_21 Model (11.                                                  2.                                                  3.                                                  4.

ch_1

  1. Bunker šitý na mieru. S posteľou na poschodí, s herňou v zákryte. Vsadený medzi dve steny, dva úseky skríň. Zrkadlovo oproti komode s TV.

ch_2

  1. Pri zemi. Jedinou, no významnou zmenou je “uzemnenie postele”. Návrh je tým oveľa jednoduchší, či už by sa vyrábala na mieru, alebo kupovala hotová. Koniec koncov, bunker nemusí vyhovovať každému 😉

ch_3

  1. Knižnica nahradila jednu časť skríň. V tej druhej sme zrušili otvorné police, takže úložných priestorov je stále dosť.

ch_4

  1. Otočili sme stôl k posteli. Jednoducho preto, že ak skriňa ustúpila, dva monitory si zaslúžili vlastný priestor. Tento návrh je na výrobu najjednoduchší, no na vzájomné zladenie typových prvkov najzložitejší. Pre nás však malina 😉

Snáď z procesu vidno, ako sme postupne uberali z náročnosti realizácie a tým aj financií. Pribúdali typové prvky, ktoré sme k tým “na mieru” ladili farbami a materiálmi, čo vy na to? 🙂 Ktorá by to bola?

varianty